Trenéři

Ing. Lucie Rybková
Obory: streetdance, moderndance
Studium – Mendelova univerzita v Brně obor Finance a investiční management
– od 5 let taneční obor ZUŠ Česká Třebová (1. i 2. cyklus)
– od 17 let v TŠ
– držitelka titulu Mistr ČR 2020 disciplíny Hip hop duo
– 2 roky v Dynamic Brno
– 3 roky v Beat up Brno
– od roku 2008 každoroční účast na SDK (až do 2019 včetně)
– Groove days – 2015, 2018
– Choreo connection 2018, 2019
– Straight up 2018
– Tanec bez hranic 2017,2019
– Real dance education 2011
– Spiritshop camp 2013
– spoluchoreograf choreografie Nebezpečná známost skupiny Agony crew – 3. místo MČR SUT

Eliška Třísková
Obor: moderndance
Studentka právnické fakulty v Praze, v Taneční škole od 3 let
2017 Taneční camp TAPAZA
2017 workshop s Angeé Roučkovou
2017 contemporary s Tess Art Factory
2017 – 2019 Multitaneční letní škola s Qašou
2020 – 2021 Tanec bez hranic

Bc. Martin Paděra
Obory: disco dance, gymnastika, pohybová průprava
Fakulta tělesné kultury UP v Olomouci: Tělesná výchova a speciální pedagogika
Vyšší odborná škola pedagogická v Litomyšli: Předškolní a mimoškolní pedagogika
Zaměstnání: Učitel tělesné výchovy a vychovatel na ZŠ.
– Mistr a vicemistr ČR disco dance duo
– Vicemistr ČR disco dance solo
– 8. místo na MS v disco dance duo
– 15. místo na MS v disco dance solo

Jája Nagyová
Obory: přípravné ročníky, miniděti, rodiče a děti
Studentka speciální pedagogiky v Praze.
Absolventka Střední ekonomické školy v Havlíčkově Brodě.
Pracuje jako asistent pedagoga na prvním stupni ZŠ
– v Taneční škole tančí 7 let
– instruktorka pro pohybový, sociální a psychický rozvoj kojenců, batolat a dětí předškol. věku
– kurz Masáže a psychomotorický vývoj dítěte

Marek Prossa
Obor: streetdance
Student Fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci, v Taneční škole od 5 let
2014 Tanec bez hranic
2014 – 2019 SDK Europe
2016 – 2017 Groove Days
2018 multitaneční škola s Qašou
2018 camp ArtFactory
2018 Choreo Connection

Lenka Špajsová
Obor: streetdance
Studentka Fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci, v Taneční škole od 4 let
2017 7 To Kill Off
2018 Buckyard
2018 Groove Days
2018 Reborn Battle (J NY workshop)
2018, 2019 Choreo Connection
2019 SDK Europe

Dominika Tutschová
Obor: přípravné ročníky
Dominika je studentkou Pedagogické školy Litomyšl – obor předškolní pedagogika.
– v Taneční škole spolu s Renatou Tutschovou učí přípravné ročníky 7 rokem
– od první třídy tancovala v tanečním oboru ZUŠ
– s oddílem mažoretek se jako kapitánka účastnila MČR
– studovala hru na klavír a sólový zpěv
– 15 let jezdila závodně na koni,
– v současné době se věnuje kondičnímu a funkčnímu cvičení Cross Fit

Tereza Řeháková
Obory: moderndance, streetdance, gymnastika
Bakalář Fyzioterapie na 1.LF UK a Magistra Fyzioterapie na FTVS UK
Pracovala jako fyzioterapeutka v tréninkovém a rehabilitačním centru Alltraining.cz v Praze (do 2020).
– v Taneční škole tančí od 12 let
– Tanec bez Hranic, SDK, BrodwayDance Center New York
– členka profesionální skupiny IF Praha: koncertní turné s Michalem Davidem a Lucii Vondráčkovou (2013), předávání Slavíků (2015), Mejdan s Impulzem (2017, 2018), koncert Karla Gotta (2018), Dance Life Expo (2012, 2013), Mr. Muzikál (2013)
– lektorka v tanečním studiu DancePerfect Praha, letní taneční tábor Crazy Breakers, letní multitaneční škola Leony Qaši Kvasnicové, taneční soustředění DanceAndDrama school Plzeň,
– lektorka Pilates – VŠTJ medicina Praha (2016- 2018), Euforie Praha (2017-2018), Fit2be Praha (2018 – stále)
– metoda L. Mojžíšové, koncept DNS P. Koláře, metoda SpiralDynamic, Jóga ve fyzioterapii, Pilates a diastáza, kineziotaping
– Gymnastika: 3. místo v teamGym na MČR a 4. místo v jednotlivcích